دوشنبه 4 تير 1397   12:00:51
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
یادداشت

1395/10/15 چهارشنبهپورکیانی خبر داد:
بیمه ایران متحول میشود
پورکیانی مدیرعامل بیمه ایران اظهار داشت: برنامه ایجاد هلدینگ چهارقلوی بیمه ایران در راستای اقتصاد مقاومتی است، هلدینگی که شامل شرکت های بیمه زندگی، بیمه غیرزندگی، بیمه اتکایی و نیز شرکت سرمایه گذاری است.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) به نقل از بیمه ایران، پورکیانی اظهار داشت: وی گفت: این ساختار جدید در ایران برای اولین بار اجرا خواهد شد، اما در دنیا بصورت یک ساختار پذیرفته جهانی در حال اجراست. اگر بتوانیم آن را به خوبی اجرایی کنیم می تواند این شرکت و صنعت بیمه کشور را متحول سازد.
 
پورکیانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران بیان کرد: در این چند ماهی که بیمه ایران را تحویل گرفته‌ام، یکی از اولویت‌های بنده در این شرکت که سابقه طولانی فعالیت در آن دارم، حرکت به سمت ایجاد یک اهرم مالی و سهامداری در یک بانک خوشنام و معتبر از سوی بیمه ایران است.
 
وی افزود: در ایران متاسفانه بیمه اتومبیل بسیار از استانداردهای جهانی عقب افتاده است. ما به جای آن که فرد را بیمه کنیم، ماشین را بیمه می کنیم! در حالی که راننده اهمیت دارد و اوست که میزان خطرپذیر بودنش و میزان ریسک گریز و ریسک پذیر بودنش باعث می شود تا حق بیمه متفاوتی را بپردازد و متاسفانه این ساختار در کشور وجود ندارد، بدنبال جا انداختن این موضوع هستیم.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

نسخه قابل چاپ