دوشنبه 26 آذر 1397   12:05:37
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/9/14 چهارشنبه
دیدار روسای گمرکات ایران و کره جنوبی
روسای گمرکات ایران و کره جنوبی دیدار و دو طرف بر توسعه و تسهیل تجارت میان دو کشور تاکید کردند .

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) به نقل از گمرک ایران؛ این دیدار در حاشیه هشتادمین اجلاس کمیسیون خط مشی سازمان جهانی گمرک در هند برگزار شد و دو طرف با بررسی راهکارهای گمرکی خواستار افزایش حجم تجارت میان تهران و سئول شدند.

بنابراین گزارش؛ رئیس کل گمرک کره جنوبی در این دیدار بر نقش ایران و اهمیت روابط تجاری میان دو کشور تاکید و اعلام کرد: گمرکات دو کشور در شرایط فعلی نقش مهمی در ارائه تسهیلات گمرکی به تجار و بازرگانان دارند و سئول از گسترش روابط تجاری و گمرکی با ایران استقبال می کند.

مهدی میراشرفی رئیس کل گمرک ایران نیز با اشاره به سهم کره جنوبی از تجارت خارجی ایران خواستار توسعه روابط گمرکی با سئول شد و از همتای کره ای خود درخواست کرد با ارائه تسهیلات متقابل به فعالان اقتصادی خوشنام و تبادل اطلاعات گمرکی همکاری های گمرکی دو کشور روز به روز گسترش یابد.

این گزارش می افزاید؛ گفت و گو پیرامون همکاری برای تبادل تجربیات و اعزام کارشناسان و مدیران برای الگو برداری از تجربیات برتر یا شیوه های نوین به صورت دوجانبه و بازدیدهای میدانی از عملیات گمرکی دو کشور از دیگر محورهای این دیدار بود .


 
امتیاز دهی