دوشنبه 4 تير 1397   12:13:19
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
یادداشت

1396/4/21 چهارشنبهافخمی:
توسعه منابع انسانی و مدیریتی در بانکداری توسعه ای از اهمیت بالایی برخوردار است
علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت : توسعه منابع انسانی و مدیریتی با آموزش مستمر و مدیریت دانش در بانک های توسعه ای از اهمیت بالایی برخوردار است و بانک صنعت و معدن در سال های اخیر در این زمینه برنامه ریزی فعالی داشته است.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) به نقل از بانک صنعت و معدن، وی در مراسم افتتاحیه دوره mini MBA که با همکاری سازمان مدیریت صنعتی و بانک صنعت و معدن برای برخی از مدیران این بانک در سالن سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد افزود: آموزش زمان خاص و مشخصی ندارد بلکه تا پایان عمر و در طول زندگی ، انسان نیازمند یادگیری است .

افخمی بیان داشت: اگر با نگاهی مقطعی و کوتاه مدت به مقوله یادگیری بنگریم قابلیت دستیابی به توسعه پایدار را نخواهیم داشت زیرا توسعه امری پویا و مستمر است .

وی افزود: برای موفقیت یک مجموعه ابتدا باید نوع نگاه و نگرش منابع انسانی را در جهت حرکت و پویا یی تغییر داد و با توجه مستمر به آموزش افراد مجموعه، یک روند پایدار در توسعه و پیشرفت ایجاد کرد.

افخمی بیان داشت: هر گاه مدیران و منابع انسانی بانک در دوره های آموزشی شرکت می کنند از اواسط دوره تغییرات سیستمی را در بانک احساس می کنیم و این نشان دهنده تاثیر سریع آموزش در یک سازمان است.

در مراسم یاد شده محمد علی محمدی، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی در بیان داشت: یکی از افتخارات مجموعه ما این است که از سال گذشته با بانک صنعت و معدن همکاری هایی را در برگزاری دوره های مختلف برای مدیران بانک انجام داده و تمام تلاش خود را برای هر چه بهتر ارائه خدمات به کار گرفته است.

وی افزود: جناب مهندس افخمی با درایت و تخصص بالایی که در مدیریت دارند از جمله مدیران موفقی هستند که تاکید بسیاری بر توسعه منابع انسانی و توسعه مدیران خود دارند.

محمدی اظهار کرد: سازمان مدیریت صنعتی رویکرد تغییر و تحول در نگرش ها و باورهای مدیران را در راس کار خود قرار داده و در ساختار اصلی ارائه خدمات آموزشی دوره های مشاوره و پژوهشی نیز وجود دارد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

نسخه قابل چاپ