سه‌شنبه 20 آذر 1397   13:34:23
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
یادداشت

1396/8/16 سه‌شنبهبه منظور ارائه پیشنهادات و طرح مشکلات صورت گرفت؛
دیدار بیش از 120 نفر از کارکنان با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد که طی یک ماه گذشته، 3 برنامه دیدار عمومی با کارکنان، به منظور بررسی مسائل و مشکلات آنها، برگزار کرده است، بر تسری این برنامه به سایر مجموعه های وابسته این وزارتخانه تاکید کرد.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، مهدی قدمی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی در گفتگو با شادا گفت: طی سه برنامه دیدار با کارکنان وزارتخانه، بیش از 120 نفر از همکاران به طور جداگانه و یا در خصوص برخی مشکلات عمومی تر در گروه های چند نفره حضور پیدا کردند.

وی افزود: هدف از این برنامه تامین خواسته مقام عالی وزارت برای توجه بیشتر و دقیق تر به مسائل و مشکلات کارکنان وزارتخانه بوده و نتایج خوب و رضایت بخشی نیز از آن حاصل شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد در ادامه گفت: این گونه دیدارهای بی واسطه میتواند زمینه همدلی میان مدیریت وزارتخانه و کارکنان را فراهم سازد و نتیجه قابل توجهی در افزایش رضایت مندی و  بهره وری کارکنان داشته باشد.

قدمی تاکید کرد: تلاش کردم همه مدیران مرتبط با مشکلات احتمالی بسته به موضوع در جلسه حضور پیدا کنند و بخش عمده ای از مشکلات را با سرعت حل کنیم.

وی در پایان ابراز داشت: تلاش میکنیم این دیدارها به طور مستمر برگزار شود و  در دستور کار معاونت مربوطه در سایر زیر مجموعه های وزارتخانه نیز قرار گیرد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

نسخه قابل چاپ