دوشنبه 4 تير 1397   12:02:15
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
آخرین اخبار
1396/4/24 شنبه
بنگاه‌های تولیدی صادرات محور در اولویت دریافت خدمات بانک توسعه صادرات
مدیرعامل بانک توسعه صادرات تاکید کرد : بنگاه های تولیدی صادرات محور در اولویت دریافت خدمات بانک است.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی(شادا) به نقل از بانک توسعه صادرات، علی صالح آبادی گفت:: توسعه پایدار کشور در گرو گسترش و ارتقا صادرات غیر نفتی است و همه هدف این بانک تسهیل روند صادرات و تعامل سازنده با بخش تولید صادرات محور است.

مدیر عامل بانک توسعه صادرات ایران و هیات همراه در مراسم بازدید از بزرگترین شرکت تولید مواد غذایی کشور (کاله) افزود: این مجموعه یکی از بزرگترین واحدهای صادرات مواد غذایی بخش خصوصی در کشور است که در شهرهای مختلف کشور مشغول به فعالیت است.

صالح آبادی در این بازدید هدف از حضور در بنگاههای تولیدی را ارتقای تعامل با صادرکنندگان اعلام کرد و گفت: با توجه به رسالتی که بانک توسعه صادرات بر عهده دارد همه واحدهای تولیدی صادرات محور کشور می‌توانند از تسهیلات و خدمات این بانک بهره‌مند شوند.

وی بانک توسعه صادرات را یک بانک خدماتی خواند و افزود: توسعه پایدار کشور در گرو گسترش و ارتقای صادرات غیر نفتی است و همه هدف ما در این بانک تسهیل روند صادرات و تعامل سازنده با بخش تولید صادرات محور است.

به گفته وی این بانک در راستای اهداف تعریف شده همه تلاش خود را برای رسیدن به صادراتی سهل و بدون مانع برای صادرکنندگان به کار می‌بندد؛ لذا شعب بانک توسعه صادرات این آمادگی را دارد که انواع مشاوره‌های لازم برای صادرات را به صادرکنندگان ارائه دهد.


 

 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

نسخه قابل چاپ