پنجشنبه 26 مهر 1397   16:09:11
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
آخرین اخبار
1396/9/13 دوشنبه
همایش ملی بیمه و توسعه آغاز شد
بیست و چهارمین همایش ملی بیمه و توسعه با شعار مدیریت ریسک و بیمه؛ الزامات، چالش‌ها و راهکار‌ها در سالن همایش‌های برج میلاد اغاز شد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) به نقل از واحدر مرکزی خبر، در این همایش علاوه بر رئیس کل بیمه مرکزی و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس قرار است وزیر امور اقتصادی و دارایی نیز سخنرانی کند.

سخنرانی محسن هاشمی رئیس شورای شهرتهران نیز در برنامه های این همایش یک روزه است.

در حاشیه این همایش قرار است 5 میزگرد با موضوع های مدیریت ریسک های فاجعه آمیز، مدیریت ریسک وبیمه درصنعت انرژی، مدیریت ریسک وبیمه درصنعت حمل ونقل، مدیریت ریسک وبیمه درحوزه سلامت و مدیریت ریسک در شرکت های بیمه برگزار شود.

ایران از نظر حوادث طبیعی یک کشور حادثه خیز است و وقوع حوادث طبیعی فراواتی را در کشور شاهد هستیم.

روش های پیش بینی، پیشگیری، ایجاد آمادگی، تاکید بر آموزش های همگانی و فراگیر برای ایجاد آمادگی در برابر حوادث طبیعی فاجعه آمیز، روش های مقابله با حوادث و روش های مدیریت بحران، اقدامات لازم قبل، حین و بعد از وقوع حادثه، روش ها و سیستم های اطلاع رسانی و پیش هشدار و استفاده از تکنولوژیها و روش های سریع اعلان خطر باید در این همایش مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

هدف همایش، تاکید بیشتر بر افزایش آگاهی و درک از ریسک و اولویت دار کردن توجه به ریسک، به منظور افزایش تقاضای عمومی برای امنیت، آرامش و سلامت است.


 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

نسخه قابل چاپ