جمعه 30 فروردين 1398   01:33:41
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
آخرین اخبار
1397/9/7 چهارشنبهمدیر کل امور مالیاتی اصفهان :
مالیات فعالان اقتصادی تقسیط می‏ شود
مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان تصریح کرد: امکان پرداخت مالیات صنعت‌گران، تولیدکنندگان و کارآفرینان در اقساط بلندمدت وجود دارد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، مهدلو، مدیر کل امور مالیاتی اصفهان با بیان اینکه تعامل با فعالان اقتصادی و رفع مشکلات آنان از اولویت‏‌های اداره کل امور مالیاتی استان است، اظهار داشت: بخشودگی جرایم و تقسیط برای فعالان اقتصادی در دستور کار قرار دارد.

مهدلو با بیان اینکه انضباط مالی باید در کشور رعایت شود، افزود: واریز مالیات برارزش افزوده به حساب دهیاری‌ها و شهرداری‌های شهرستان شهرضا نمونه بارزی از توسعه و آبادانی شهری از طریق پرداخت مالیات است.

وی با تأکید بر این‌که رضایت مودیان از دستگاه مالیاتی مهمترین سرمایه نظام مالیاتی است، خاطرنشان کرد: حفظ شأن و کرامت مودیان مقدم بر هر امری است و تلاش داریم با اجرای قوانین و عدالت مالیاتی، فرهنگ مالیاتی را ارتقا بخشیم.

مهدلوخاطرنشان کرد: فعالان صنعتی که بر اساس احکام قضایی ممنوع الخروج شده‌اند می‌توانند با تقسیط بدهی، امکان خروج از کشور را پیدا کنند.

وی با تأکید بر ضروت شفاف‌سازی فعالیت دلالان، افزود: اعلام نشدن گردش مالی در واحدهای صنعتی و تولیدی و یا مراجعه به دلال‌ها، که صدور فاکتورهای قانونی را با مشکل مواجه می‌کند، در نهایت به زیان کارآفرینان و سرمایه‌گذاران است.


 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

نسخه قابل چاپ