چهارشنبه 2 اسفند 1396   04:32:11
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
سایر اخبار

1396/6/22 چهارشنبه
فراخوان دبیرخانه همایش ملی مولد سازی و مدیریت دارایی های دولت
دبیرخانه همایش ملی مولد سازی و مدیریت دارایی های دولت طی فراخوانی از صاحبنظران اقتصادی خواست مقالات خود را پیرامون موضوعات محوری همایش به این دبیرخانه ارسال نمایند.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، بر اساس این فراخوان، محورهای مطالعات کاربردی، مفهومی و تطبیقی همایش شامل "مفهوم شناسی اموال و دارایی های دولت"، "نظام حقوقی اموال دولتی و عمومی"، "موانع، محدودیت ها و چالش های حقوقی و اجرایی مدیریت دارایی های دولت"، "ساختار، ساز و کار و ابزارهای مدیریت مطلوب اموال و دارایی های دولت"، "راهکارهای اجرایی مولد سازی دارایی های دولت"، "چگونگی محاسبه استهلاک دارایی های دولت" و "تجربیات بین المللی با محوریت مدیریت دارایی های دولت و مولدسازی آنها" است.

این فراخوان می افزاید، زمان برگزاری این همایش 30 مهرماه از ساعت 9 الی 17 در مرکز بین المللی همایش های رازی می باشد و آخرین مهلت ارسال مقالات 10 مهرماه سالجاری است.

علاقه مندان می توانند مقالات خود را به نشانی الکترونیکی info@hamayeshmelli.com ارسال نمایند. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی www.hamayeshmelli.com مراجعه یا با تلفن 39903328 تماس بگیرند.

 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو

نسخه قابل چاپ