اظهارات وزیر اقتصاد در مراسم افتتاح رسمی "پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار" در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران: از این پس اگر فرآیند صدور مجوز كسب و كار هر فعال اقتصادی، بیش از سه روز طول كشید باید به سامانه شماره ۱۸۶۶ شكایت كند؛ ما موظف به پیگیری شكایات ثبت شده از این طریق هستیم و به جد، پای این كار ایستاده ایم  جديد!
کد خبر : ۱۹۴۱۸۰  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ 
۱۲:۵۳:۵۷
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در مراسم افتتاح رسمی "پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار" در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با بیان اینکه از این پس اگر فرآیند صدور مجوز کسب و ک ...
دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی طی پیامی انتخاب شایسته دکتر محمد باقر قالیباف را بعنوان رئیس مجلس شورای اسلامی که با رأی قاطع نمایندگان مجلس شورای اسلامی صورت گرفت، به ایشان تبریک گفت؛ وزیر اقتصاد در این پیام ابراز امیدواری نموده است در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی، با همكاری همدلانه، نقطه عطفی در هم افزایی دولت و قوه مقننه برای خدمت به ملت شریف ایران اسلامی در حوزه اقتصادی كشور رقم خواهد خورد 
کد خبر : ۱۹۴۱۵۳  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ 
۲۲:۲۷:۵۵
دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی طی پیامی انتخاب دکتر محمد باقر قالیباف بعنوان رئیس مجلس شورای اسلامی با رأی قاطع نمایندگان مجلس شورای اسلامی را به ایشان تبریک گفت.
کد خبر : ۱۹۳۹۲۷  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ 
۱۰:۱۴:۱۸
هیات مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار در آخرین جلسه خود، به ریاست وزیر امور اقتصادی و دارایی، مصوباتی در خصوص صدور مجوز برای طرح های توسعه صنایع تبدیلی و غذایی به تصویب رساند.
کد خبر : ۱۹۳۶۸۴  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ 
۱۹:۲:۳۶
وزیر اقتصاد طی پیامی ضمن تقدیر از عملکرد فعالان حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی مجموعه این وزارتخانه، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به این همکاران تبریک گفت.
کد خبر : ۱۹۳۵۹۲  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ 
۱۸:۳۱:۲۷
دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی از ابراز همدردی اقشار مختلف اعم از روحانیت معزز، اساتید، مسئولان و مقامات کشوری و لشکری، دوستان، همشهریان و همکاران به مناسبت فوت اخوی ایشان تشکر نمود.

5.6.3.0
گروه دورانV5.6.3.0