• EN
  • سه‌شنبه, 6 اسفند 1398
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ 
  • کد خبر : ۱۸۶۲۳۳
بنا به دستور وزیر امور اقتصادی و دارایی به بانك ملی و با پیگیری و تلاش مجدانه سازمان خصوصی سازی، كلیه مطالبات و حقوق معوقه 6 ماه نخست سال جاری كاركنان هپكو پرداخت شد
صالح رییس کل سازمان خصوصی سازی در مصاحبه تلفنی با شبکه خبر: بنا به دستور وزیر امور اقتصادی و دارایی به بانک ملی و با پیگیری و تلاش مجدانه سازمان خصوصی سازی، کلیه مطالبات و حقوق معوقه 6 ماه نخست سال جاری کارکنان هپکو پرداخت شد. در آینده نزدیک این شرکت با مدیریت جدید که تحت نظارت سازمان خصوصی سازی خواهد بود تولیداتش شروع خواهد شد.

علیرضا صالح رئیس کل سازمان خصوصی سازی در مصاحبه تلفنی با شبکه خبر گفت:کلیه مطالبات و حقوق معوقه 6 ماه نخست سال جاری کارکنان هپکو پرداخت شد.

 

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، به نقل از روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، علیرضا صالح رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت بنا به دستور وزیر امور اقتصادی و دارایی به بانک ملی و با پیگیری و تلاش مجدانه سازمان خصوصی سازی، کلیه مطالبات و حقوق معوقه 6 ماه نخست سال جاری کارکنان هپکو از امشب پرداخت شد. بنا به این گزارش کلیه کارکنان هپکو تمامی مطالبات و حقوق معوقه ۶ ماه اول سال جاری خود را از امروز دریافت می کنند و با این پرداخت ، دریافت حقوق کارکنان هپکو آن ها به روز خواهد شد.

 

صالح همچنین در استمرار فعالیت‌های صورت گرفته در جهت حل اساسی مشکلات شرکت هپکو افزود: در آینده نزدیک این شرکت با مدیریت جدید که تحت نظارت سازمان خصوصی سازی خواهد بود تولیداتش شروع خواهد شد.  صالح در پایان افزود:  بزودی و پس از تعیین مدیر عامل جدید هپکو توسط سازمان خصوصی سازی و نظارت راهبردی این سازمان  بر این شرکت ؛ در آینده نزدیک تولیدات شرکت هپکو شروع و انشالله شاهد رونق تولید در این شرکت مهم خواهیم بود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.3.0
    V5.6.3.0