• EN
  • دوشنبه, 12 خرداد 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ 
  • کد خبر : ۱۹۰۱۷۶
محمدی در مراسم ۲۲ بهمن بیان کرد:
تلاش مسوولان بازار سرمایه برای افزایش اعتماد عمومی/ بهبود رفاه اقتصادی، رسالت مدیران اقتصادی
رییس سازمان بورس و اوارق بهادار: "پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان محورهای فرهنگ سازی، تلاش می کنند تا روش صحیح سرمایه گذاری در کشور را به همگان آموزش بدهند."

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) به نقل از بازار سرمایه، ​رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با حضور در مراسم باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، گفت: همکاران من در بازار سرمایه تلاش می کنند تا اعتماد عمومی به بازار افزایش یابد. در عین حال، تمامی مسوولان اقتصادی باید تلاش کنند تا رفاه مردم کشور افزایش یابد.

شاپور محمدی با اشاره به اینکه وظیفه همگانی، صیانت از اعتبار و اعتماد اجتماعی شکل گرفته طی سالیان اخیر است، ابراز داشت: یکی از موارد مورد تاکید در سازمان بورس و اوراق بهادار توجه به سرمایه اجتماعی است.

 محمدی تصریح کرد: امروز همکاران من در پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان محورهای فرهنگ سازی،  تلاش می کنند تا روش صحیح سرمایه گذاری در کشور را به همگان آموزش بدهند.

وی ادامه داد: در این مسیر، مسابقه پیامکی طراحی شده است تا علاقه مندان از این طریق آموزش های لازم را ببینند.

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار ضمن ابراز امیدواری در خصوص تداوم مسیر رشد بازار سرمایه  کشور، گفت: با افزایش تعداد سهام داران، مردمی شدن اقتصاد که یکی از محورهای اصلی اقتصاد مقاومتی است، تحقق می یابد.

حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در غرفه سازمان بورس

دکتر فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی در بازدید از غرفه بازار سرمایه در نمایشگاه جانبی راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن تشکر از حضور ارکان بازار سرمایه جهت پاسخگویی به سوالات مردمی، عنوان داشت اقدامات فرهنگسازی نظیر مسابقه پیامکی مفید است و به ارتقای سطح عمومی سواد مالی کمک می کند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.6.3.0
    V5.6.3.0